Global Therapy

Global Therapy to profesjonalny gabinet fizjoterapeutyczny zajmujący się leczeniem schorzeń pochodzenia bólowego okolic kręgosłupa oraz narządów wewnętrznych, które mają ścisłe powiązanie z leczonymi dolegliwościami bólowymi.

Grzegorz Tokarczyk, założyciel firmy Global Therapy to specjalista w fizjoterapii okolic kręgosłupa i stawów obwodowych, który z pasją pomaga swoim pacjentom dojść do pełni zdrowia po wszelkich wypadkach oraz niekorzystnym dla organizmu trybie życia, które mają swoje odzwierciedlenie w postaci bólu stawów i mięśni okolic kręgosłupa i stawów obwodowych człowieka.

Pan Tokarczyk na wstępie przeprowadza dokładny wywiad ze swoim pacjentem, po czym przeprowadza badanie mające na celu zlokalizowanie przyczyny powstawania bólu, dobierając następnie odpowiedni tok rehabilitacji rozpoczyna działania, które sprawią, że każdy pacjent zapomni o bólu w swoim ciele.

Do podstawowych zabiegów fizjoterapeuty zaliczyć można masaż klasyczny oraz masaż leczniczy, które przeprowadzone z odpowiednią dbałością i perfekcją mają ogromne właściwości zdrowotne i pomagają każdemu pacjentowi dojść do pełni zdrowia bez codziennego bólu.

Ponadto gabinet oferuje dojazd do pacjenta, który z różnych przyczyn nie może wstawić się w nowoczesnym gabinecie przy ulicy Piławskiej we Wrocławiu.

Dane kontaktowe:

Adres firmy: ul. Piławska 18, 50-538 Wrocław

Strona internetowa: https://globaltherapy.pl/

Mail: globaltherapy06@gmail.com

Telefon firmowy: +48 696 849 783

NIP firmy: 7692171714

REGON firmy: 366471902

Obszar działania: Dolnośląskie, Wrocław