KCM Clinic

KCM Clinic jest nowoczesnym ośrodkiem medycznym. Jednym z największych zalet tej placówki jest multimedialny blok operacyjny, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

Cały szpital jest bardzo przyjazny dla pacjenta, szczególnie dla osób niepełnosprawnych oraz dzieci. Osoba przebywająca w tej klinice, może cieszyć się komfortowymi pokojami, które wyposażone są w prywatne łazienki oraz multimedia w postaci telewizji i Internetu. KCM Clinic posiada m.in. wykwalifikowany Zespół Rehabilitacji,  który słynnie ze stosowania najnowocześniejszych metod na rzecz znaczącej poprawy kondycji pacjenta lub nawet jego całkowitego porostu doz zdrowia. Na uwagę zasługuje również profesjonalny zespół stomatologiczny, który jako jeden z niewielu w Polsce stosuje metody nieinwazyjnego leczenia zębów jak i ozonoterapię oraz abrazję powietrzną.

Klinika zapewnia najnowocześniejsza diagnostykę radiologiczną, oraz szeroki zakres zabiegów stomatologicznych. Pacjenci mogą liczyć na przyjemną i przyjazną atmosferę, a leczenie nawet najbardziej skomplikowanych przypadków jest bezbolesne dzięki zastosowaniu The Wand – komputerowego systemu znieczulenia.

Dane kontaktowe:

Adres firmy: ul. Bankowa 5-7, 58-500 Jelenia Góra

Strona internetowa: http://kcmclinic.pl

Mail: rejestracja@kcmclinic.pl

Telefon firmowy: 75-611-2222

NIP firmy: 6112722032

REGON firmy: 0000396826

Obszar działania: Jelenia Góra